Nişan

Hayalinizdeki nişan törenini Armoni Salonları’ nda  yaşayın…

İstanbul Avcılar da  nişan törenleri için 2 adet göz alıcı güzelliği ile sizler için hazırlanmış organizasyon mekanı, 1 adet üstü kapanıp açılabilen teras salonu tarzında mekanlarımıza sizleri bekliyoruz.

İstanbul’un kalbi Avcılar da, zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek nişan törenleri için 3 davet mekanı ile hizmet veriyoruz. Armoni Salonları’nda hayal gibi bir organizasyon devam ederken profesyonel şefler eşliğinde hazırlanmış leziz yemek menülerimizle mükemmelliği yaşayacaksınız.

Salonlarımız organizasyon konusunda uzman organizasyon sorumluları tarafından yönetilerek, mükemmel bir nişan töreni için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyor. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine, pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve tüm koordinasyonu sağlıyoruz. Kısacası, masal gibi bir nişan organizasyonu yaşamanız için, profesyonel ekibimizle organizasyon öncesinde ve organizasyon esnasında yanınızda oluyoruz…