Salon 1


Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş Armoni Düğün & Toplantı Salonları, alışılagelmiş salon anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere, 700 kişilik kapasitesi ve şık tasarımıyla misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle düğün, nişan,kokteyl, kına gecesi, sünnet, İslami düğün, bayii toplantısı, iftar yemekleri v.b. toplantılarınızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız.

Biz Armoni Düğün & Toplantı Salonları, teknolojik gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma anlayışına sahip bir müesseseyiz. Müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmamızın sebebi, sunulan hizmetler ve salon kalitesinin yüksek oluşudur.

Salonumuzun geniş alanı, ses ve ışık sistemi profesyonellikle entegre edilmiş olup, projeksiyon, lcd tv, lazer sistemi v.b teknolojik cihazları barındırmaktadır. Salonumuzun yiyecek ve içecekleri her misafirimizin damak zevkini karşılayacak niteliktedir. Zengin menümüzde her kesime hitap eden birbirinden güzel yiyecek çeşitleriyle sizleri mest etmeye kararlıyız.